Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Imprezy fakultatywne

Podczas 61. Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chemicznego proponujemy Uczestnikom udział w dodatkowych atrakcjach opisanych poniżej

Miejsce sprzedaży imprez fakultatywnych:

 1. Przedsprzedaż wycieczek poprzez e-mail do Jordan Group zamieszczony na stronie internetowej Zjazdu. Możliwość zakupu drogą mailową w terminie do dnia 14.09.2018 do godz. 12:00.
  e-mail do kontaktu z Jordan: concierge@jordan.pl
  Hasło do powołania się na ofertę, do wpisania w temacie maila: PTChem
 2. Sprzedaż podczas trwania Zjazdu w subrecepcji konferencji na Kampusie Uniwersyteckim, Wydział Chemii, ul. Gronostajowa 2, w dniach 17 – 22.09.2018.

Uwaga:

 1. Koszt uczestnictwa w imprezach fakultatywnych uczestnicy Zjazdu pokrywają indywidualnie.
 2. Ceny wycieczek sprzedawanych w trakcie trwania imprezy może różnić się od oferty z ceną gwarantowaną oferowaną na stronie internetowej ze względu na okres wyprzedzenia zamówienia i sprzedawane będą w miarę dostępności miejsc.

Piesze zwiedzanie Starego Miasta i krakowskiego Kazimierza

Data: codzienne w dniach 18 – 21.09.2018 w godzinach 9:00 – 13:00
Spacer Drogą Królewską: Plac Matejki z pomnikiem Grunwaldzkim i kościołem św. Floriana, Barbakan, Brama Floriańska, Jama Michalika, Rynek Główny z Kościołem Mariackim, Sukiennice, dziedziniec Collegium Maius, słynne Okno Papieskie w Pałacu Biskupów Krakowskich, Kościół oo. Franciszkanów, ulica Kanonicza, Kościół św. Piotra i Pawła, Zamek Królewski na Wawelu (dziedziniec i Katedra), przejście na Kazimierz; ulica Szeroka ze Starą Synagogą i Plac Nowy.
Świadczenia:
 • usługa licencjonowanego przewodnika w j. polskim.
Cena nie zawiera ewentualnych biletów wstępu do poszczególnych obiektów.
Cena: 70 PLN/osoba.
Uwaga: wycieczka będzie realizowana przy założeniu minimum 5 uczestników.

Zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce

Data: codziennie w dniach 18 - 22.09.2019 w godzinach 10:00 – około 14:30
Zwiedzanie z licencjonowanym przewodnikiem jednej z najstarszych kopalni na świecie, działającej nieprzerwanie od XIII wieku. Znajduje się tam największa na świecie podziemna świątynia – olśniewająca Kaplica Św. Kingi, zawierająca relikwie Świętej. W labiryncie podziemnych chodników zobaczymy unikatowe komnaty z solnymi rzeźbami i urokliwe podziemne jeziora. Kopalnia znajduje się na Pierwszej Światowej Liście UNESCO.
Świadczenia:
 • usługa licencjonowanego przewodnika w j. polskim w kopalni,
 • bilety wstępu do kopalni,
 • przejazd mikrobusem na trasie Kraków – Wieliczka – Kraków. Cena: 115 PLN/osoba.
Uwaga: wycieczka będzie realizowana przy założeniu minimum 5 uczestników.

Zakopane

Data: 20.09.2018 w godzinach 9:00 – 18:00
Wycieczka do Zakopanego, stolicy polskich Tatr; Przejazd do Chochołowa – pięknej podhalańskiej wsi – skansenu, zbudowanej prawie w całości z oryginalnych drewnianych chałup góralskich, które zgodnie z miejscową tradycją, są myte z zewnątrz wodą z mydłem dwa razy do roku, na Wielkanoc i Boże Ciało. Przejazd do Zakopanego; Czas wolny na obiad. Zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach wybudowanego przez górali jako wotum dziękczynnego za ocalenie życia Jana Pawła II, spacer po Krupówkach – najbardziej reprezentacyjnej alei spacerowej w centrum zimowej stolicy Polski, tętniącej życiem od rana do wieczora, wzdłuż której znajduje się wiele sklepów, restauracji i kawiarni. Wyjazd na Gubałówkę - podziwianie panoramy Tatr.
Świadczenia:

 • bilety PKL na Gubałówkę,
 • usługa przewodnika audio w j. polskim,
 • przejazd mikrobusem na trasie Kraków – Zakopane – Kraków. Cena: 215 PLN/osoba.

Uwaga: wycieczka będzie realizowana przy założeniu minimum 5 uczestnikach

WOW Kraków Hop On Hop Off

Atrakcyjna oferta indywidualnego zwiedzania najważniejszych zabytków Krakowa czerwonymi autobusami cabrio po Krakowie, po stałej trasie między Podgórzem, Kazimierzem, Starym Miastem i Kopcem Kościuszki. Na podstawie całodziennego biletu można przemieszczać się po Krakowie, wsiadając i wysiadając dowolną ilość razy, aby indywidualnie zwiedzić najważniejsze zabytki Krakowa. W trakcie przejazdu uczestnicy wycieczki mają możliwość zapoznania się z najważniejszymi obiektami znajdującymi się w pobliżu. Treści odtwarzane w systemie słuchawkowym zachęcają do samodzielnego zwiedzania obiektów. Odkryte autobusy cabrio stwarzają możliwość wykonywania zdjęć podczas przejazdu.
Przejazdy według rozkładu jazdy co 50 minut z 15 oznakowanych przystanków w mieście. Trasa przejazdu dostępna na stronie https://wowkrakow.pl/pl/trasa
Świadczenia:
 • bilet ważny 24 h od pierwszego skasowania.
Cena: 60 PLN/osoba.

WOW Krakow! By night tour & taste

Trasa przejazdu autobusu cabrio przez wieczorny Kraków obejmuje najważniejsze dzielnice miasta: Podgórze - Kazimierz - Wielopole - Wawel - Centrum Kongresowe ICE - Kopiec Kościuszki - Salwator - Most Dębnicki - Kopiec Krakusa - Zabłocie. Turę prowadzi przewodnik animator. W trakcie przejazdu uczestnicy wykonują pamiątkowe zdjęcia. Główną atrakcją programu jest spacer na Kopiec Krakusa i podziwianie panoramy nocnego Krakowa oraz degustacja serów polskich produkcji i win z polskich winnic.
Planowane godziny odjazdów z przystanków:
20:00 - przystanek Hotel Galaxy, ul. Masarska, Daszyńskiego, Starowiślna, Dajwór,
20:07 - przystanek ul. Wawrzyńca 12 (Stara Zajezdnia), Pl. Wolnica, Stradomska, Dietla, Wielopole,
20:14 - przystanek ul. Wielopole (Poczta Główna).
Cena: 119 PLN/osoba.
Uwaga: wycieczka będzie realizowana przy założeniu minimum 4 uczestnikach.